Prilagođena pakovanja

  • Tražite određenu korišćenu oplatu?
  • Mi ćemo Vam obezbediti sve što tražite.

Kontaktirajte nas

  • Form-on GmbH
  • Josef Umdasch Platz 1
    3300 Amstetten, Austria
    T: +43 7472 23153
    F: +43 7472 23153-3225
    Mi govorimo DE i EN
  • Radno vreme:
    Pon - Čet 8.00 - 17.00 CET
    Pet 8.00 - 12.30 CET

Kvalitet

  • Pojedinačno proverena oplata

    Potpuno servisirana

  • Oplata koja je delimično servisirana

    Neke delove nije moguće reparirati

  • Puno korištena oplata

    Rangirana od stanje "neophodno repariranje" do "nemoguće reparirati"

Isporuka

  • Lično preuzimanje

    Vi ste u obavezi da preuzmete kupljeni materijal sa njegove trenutne lokacije. Form-on tim Vas informiše putem maila o datumu preuzimanja.

  • Servis za isporuku

    Form-on tim organizuje isporuku i obaveštava Vas putem e-maila o vremenu isporuke i troškovima transporta.

Plaćanje

  • Avansno plaćanje

    Nakon izvršene Vaše uplate, mi ćemo Vam ili isporučiti na naznačenu adresu koju ste nam Vi ostavili, ili pripremiti korištenu oplatu za Vaše preuzimanje.

Pozvaćemo Vas

  • Da li imate neka pitanja?
  • Naš servis za klijente će Vas pozvati besplatno, sledećeg radnog dana.

Form-on Contact Persons

Headquarter:
Form-on GmbH
Josef Umdasch Platz 1
3300 Amstetten, Austria
T: +43 7472 23153
F: +43 7472 23153 3225
office@form-on.com

Office Altheim:
Form-on GmbH
Schulgasse 5, 1st floor
4950 Altheim, Austria
T: +43 7472 23153-3211
F: +43 7723 41297
office@form-on.com

Management

Klaus Scheidl, Franz Hochholzer
Franz Hochholzer
Managing Director
Klaus Scheidl
Director

Sales Formwork Components

david muehlehner
David Mühlehner
Head of Sales International

T: +43 7472 23153 3209
M: +43 664 83 11 844
david.muehlehner@form-on.com
martina kasser
Martina Kasser
Customer Service International

T: +43 7472 23153 3213
martina.kasser@form-on.com

franck corbiére
Franck Corbière
Sales Manager
FRA | AFR


M: +33 624 93 54 29
franck.corbiere@form-on.com
alexander strecker
Alexander Strecker
Key Account Manager

T: +43 7472 23153 3128
M: +43 664 4039 980
alexander.strecker@form-on.com

klaus helm
Klaus Helm
Head of Sales
DEU | SUI | ITA | ESP


T: +43 7472 23153 3210
M: +43 664 1360 093
klaus.helm@form-on.com
margit huber
Margit Huber
Customer Service
DEU | SUI | ITA | ESP


T: +43 7472 23153 3211
margit.huber@form-on.com

kurt schmidsberger
Kurt Schmidsberger
Head of Sales Plywood

T: +43 7472 23153 3208
M: +43 664 8838 4338
kurt.schmidsberger@form-on.com
roman zoechling
Roman Zöchling
Head of Sales Plywood

T: +43 7472 23153 3216
M: +43 664 8838 4491
roman.zoechling@form-on.com

qingxia chen
Qingxia Chen
Purchase Manager Plywood

T: +43 7472 23153 3217
M: +43 664 8838 4492
qingxia.chen@form-on.com

Sales Used Formwork

klaus haller
Klaus Haller
Head of Sales
AUT | HUN | GBR | IRL | NAM
LAM | DNK | SWE | NOR | FIN


T: +43 7472 23153 3200
M: +43 664 8311 722
klaus.haller@form-on.com
philipp haselbeck
Philipp Haselbeck
Customer Service
AUT | HUN | GBR | IRL | NAM
LAM | DNK | SWE | NOR | FIN


T: +43 7472 23153 3215
M: +43 664 8838 4443
philipp.haselbeck@form-on.com

alexsandro santos-de-souza
Alexsandro Santos-de-Souza
Customer Service
AUT | HUN | GBR | IRL | NAM
LAM | DNK | SWE | NOR | FIN


T: +43 7472 23153 3206
alexsandro.santos@form-on.com

matthias albrecht
Matthias Albrecht
Head of Sales
DEU | SUI | AUS | UKR | POL
RUS | BLR | EST | LAT | LTU
EAP


T: +43 7472 23153 3201
M: +43 664 8311 756
matthias.albrecht@form-on.com
franz köck
Franz Köck
Customer Service
DEU | SUI | AUS | UKR | POL
RUS | BLR | EST | LAT | LTU
EAP


T: +43 7472 23153 3214
M: +43 664 8838 4467
franz.koeck@form-on.com

gerhard villinger
Gerhard Villinger
Sales Representative
Northern Germany


M: +49 17 0636 6904
gerhard.villinger@form-on.com
margit kinzl
Margit Kinzl
Customer Service
DEU | SUI | AUS | UKR | POL
RUS | BLR | EST | LAT | LTU
EAP


T: +43 7472 23153 3219
margit.kinzl@form-on.com

josef hofmarcher
Josef Hofmarcher
Head of Sales
AFR | SEU | ISR | BEL | NED
SVK | CZW | BUL | ROM | ME


T: +43 7472 23153 3218
M: +43 664 4039 980
josef.hofmarcher@form-on.com
roland temper
Roland Temper
Customer Service
AFR | SEU | ISR | BEL | NED
SVK | CZW | BUL | ROM | ME


T: +43 7472 23153 3202
M: +43 664 8838 4367
roland.temper@form-on.com

Marketing & Communication

karin simonlechner
Karin Simonlechner
Marketing

T: +43 7472 605 2800
karin.simonlechner@form-on.com
Feedback
Hvala za Vaš komentar!
Trudimo se da uvažimo Vaše predloge u najvećoj mogućoj meri.