Form-on Contact Persons

Headquarter Amstetten:
Form-on GmbH
Josef Umdasch Platz 1
3300 Amstetten, Austria
T: +43 7472 23153
F: +43 7472 23153 3225
office@form-on.com

Altheim:
Form-on GmbH
Schulgasse 5, 1st floor
4950 Altheim, Austria
T: +43 7472 23153-3211
F: +43 7723 41297
office@form-on.com

USA:
Form-on USA Corp.
1001 NW 12th Terrace
Pompano Beach 

FL 33069, USA
usa@form-on.com

 

Management

Klaus Scheidl, Franz Hochholzer
Franz Hochholzer
Managing Director
Klaus Scheidl
Director

Sales Used Formwork

klaus haller
Klaus Haller
Head of Sales
North & South America

T: +43 7472 23153 3200
M: +43 664 8311 722
klaus.haller@form-on.com
alexsandro santos-de-souza
Alexsandro Santos-de-Souza
Customer Service
America, Austria, 
North/West/South Europe
Africa, ME

T: +43 7472 23153 3206
M: +43 664 8814 3730
alexsandro.santos@form-on.com
matthias albrecht
Matthias Albrecht
Head of Sales
Germany, Switzerland,
East Europe, Russia, Asia,
Australia, New Zealand

T: +43 7472 23153 3201
M: +43 664 8311 756
matthias.albrecht@form-on.com
gerhard villinger
Gerhard Villinger
Sales Manager
Northern Germany


T: +49 40 547 560 65
M: +49 17 0636 6904
gerhard.villinger@form-on.com
viktor maier
Viktor Maier
Sales Manager
Germany, Switzerland,
East Europe, Russia, Asia,
Australia, New Zealand

T: +49 40 180 98 462
M: +49 151 111 533 77
viktor.maier@form-on.com
franz köck
Franz Köck
Customer Service
Germany, Switzerland,
East Europe, Russia, Asia,
Australia, New Zealand

T: +43 7472 23153 3214
M: +43 664 8838 4467
franz.koeck@form-on.com
margit kinzl
Margit Kinzl
Customer Service
Germany, Switzerland,
East Europe, Russia, Asia,
Australia, New Zealand

M: +43 664 9610 620
margit.kinzl@form-on.com
margit kinzl
Nadine Lengauer
Customer Service
Germany, Switzerland,
East Europe, Russia, Asia,
Australia, New Zealand

T: +43 7472 23153 3219
nadine.lengauer@form-on.com
josef hofmarcher
Josef Hofmarcher
Head of Sales
Austria, North/West/South Europe
Africa, ME

T: +43 7472 23153 3218
M: +43 664 4039 980
josef.hofmarcher@form-on.com
philipp haselbeck
Philipp Haselbeck
Customer Service
Austria, 
North/West/South Europe
Africa, ME

T: +43 7472 23153 3215
M: +43 664 8838 4443
philipp.haselbeck@form-on.com
dominik rottensteiner
Dominik Rottensteiner
Customer Service
Austria, 
North/West/South Europe
Africa, ME

T: +43 7472 23153 3216
dominik.rottensteiner@form-on.com

Sales Formwork Components

david muehlehner
David Mühlehner
Head of Sales
International


T: +43 7472 23153 3209
M: +43 664 83 11 844
david.muehlehner@form-on.com
martina kasser
Martina Kasser
Customer Service
International


T: +43 7472 23153 3213
martina.kasser@form-on.com
franck corbiére
Franck Corbière
Sales Manager
France, Africa


M: +33 624 93 54 29
franck.corbiere@form-on.com
alexander strecker
Alexander Strecker
Key Account Manager

T: +43 7472 23153 3128
M: +43 664 4039 980
alexander.strecker@form-on.com
klaus helm
Klaus Helm
Head of Sales
Germany, Switzerland, 
Italy, Spain 

T: +43 7472 23153 3210
M: +43 664 1360 093
klaus.helm@form-on.com
margit huber
Margit Huber
Customer Service
Germany, Switzerland, 
Italy, Spain 

T: +43 7472 23153 3211
margit.huber@form-on.com

Sales Plywood

kurt schmidsberger
Kurt Schmidsberger
Head of Sales

T: +43 7472 23153 3208
M: +43 664 8838 4338
kurt.schmidsberger@form-on.com
qingxia chen
Qingxia Chen
Purchase Manager

T: +43 7472 23153 3217
M: +43 664 8838 4492
qingxia.chen@form-on.com
roland temper
Christoph Kotrba
Customer Service


T: +43 7472 23153 3221
M: +43 664 8838 4303
christoph.kotrba@form-on.com
daniela grill
Daniela Grill
Customer Service

T: +43 7472 23153 3223
daniela.grill@form-on.com

Marketing & Communication

karin simonlechner
Karin Simonlechner
Marketing

T: +43 7472 605 2800
karin.simonlechner@form-on.com
Lucia Rabeder
Lucia Rabeder
E-Business

T: +43 7472 23153 3203
lucia.rabeder@form-on.com
Elisabeth Schadenhofer
Elisabeth Schadenhofer
Controlling

T: +43 7472 23153 3212
elisabeth.schadenhofer@form-on.com
Dziękujemy za Państwa wsparcie!
Staramy się dołożyć wszelkich starań aby realizować Państwa zamówienia najszybciej jak się da.