Kontaktirajte nas

  • Form-on GmbH
  • Josef Umdasch Platz 1
    3300 Amstetten, Austria
    Pon-Uto: 8-17 | Pet: 8-12 CET

    Form-on skladište
    (samo uz imenovanje)
    Gewerbestraße 2
    3376 Ennsbach, Austria
    Pon-Uto: 8-15 | Pet: 8-11 CET

    Govorimo DE, EN, PRT, ES, FR i RU

    T: +43 7472 23153
    F: +43 7472 23153-3225

Selektor ploča

Vaša mrežna tražilica proizvoda za odgovarajuću oplatnu ploču u građevini!

Form-on kontakt

Headquarter Amstetten:
Form-on GmbH
Josef Umdasch Platz 1
3300 Amstetten, Austria
T: +43 7472 23153
F: +43 7472 23153 3225
office@form-on.com

Stock yard Amstetten:
Form-on GmbH
Gewerbestraße 2
3376 Ennsbach, Austria
T: +43 7472 23153 3211
F: +43 7723 41297

office@form-on.com

Altheim:
Form-on GmbH
Schulgasse 5, 1st floor
4950 Altheim, Austria
T: +43 7472 23153 3211
F: +43 7723 41297

office@form-on.com

USA:
Form-on USA Corp.
429 Lenox Ave
Miami Beach 
FL 33139, USA

usa@form-on.com

Management

Klaus Scheidl, Franz Hochholzer
Franz Hochholzer
Managing Director
Klaus Scheidl
Director
 
 

Sales Used Formwork

Germany, Switzerland, Eastern Europe, Russia, Asia, Australia, New Zealand

matthias albrecht
Matthias Albrecht
Head of Sales

T: +43 7472 23153 3201
M: +43 664 8311 756
matthias.albrecht@form-on.com
gerhard villinger
Gerhard Villinger
Sales Manager
(Northern Germany)


T: +49 40 547 560 65
M: +49 17 0636 6904
gerhard.villinger@form-on.com
Sales Manager Viktor Maier
Viktor Maier
Sales Manager

T: +49 40 180 98 462
M: +49 151 111 533 77
viktor.maier@form-on.com
franz köck
Franz Köck
Customer Service

T: +43 7472 23153 3214
M: +43 664 8838 4467
franz.koeck@form-on.com
margit kinzl
Margit Kinzl
Customer Service

M: +43 664 9610 620
margit.kinzl@form-on.com
margit kinzl
Nadine Lengauer
Customer Service

T: +43 7472 23153 3219
nadine.lengauer@form-on.com

Austria, Northern / Western & Southern Europe, Africa, ME

josef hofmarcher
Josef Hofmarcher
Head of Sales

T: +43 7472 23153 3218
M: +43 664 4039 980
josef.hofmarcher@form-on.com
philipp haselbeck
Philipp Haselbeck
Customer Service

T: +43 7472 23153 3215
M: +43 664 8838 4443
philipp.haselbeck@form-on.com
alexsandro santos-de-souza
Alexsandro Santos-de-Souza
Customer Service

T: +43 7472 23153 3206
M: +43 664 8814 3730
alexsandro.santos@form-on.com
Dominik Rottensteiner
Dominik Rottensteiner
Customer Service

T: +43 7472 23153 3216
dominik.rottensteiner@form-on.com

Sales Formwork Components

International

david muehlehner
David Mühlehner
Head of Sales

T: +43 7472 23153 3209
M: +43 664 83 11 844
david.muehlehner@form-on.com
martina kasser
Martina Kasser
Customer Service

T: +43 7472 23153 3213
martina.kasser@form-on.com

alexander strecker
Alexander Strecker
Key Account Manager

T: +43 7472 23153 3128
M: +43 664 4039 980
alexander.strecker@form-on.com
Teresa Gruber
Teresa Gruber
Customer Service

T: +43 7472 23153 3222
teresa.gruber@form-on.com

France, Belgium, Luxembourg, Spain, Africa

franck corbiére
Franck Corbière
Sales Manager

M: +33 624 93 54 29
franck.corbiere@form-on.com

Germany, Switzerland, Italy

klaus helm
Klaus Helm
Head of Sales

T: +43 7472 23153 3210
M: +43 664 1360 093
klaus.helm@form-on.com
margit huber
Margit Huber
Customer Service


T: +43 7472 23153 3211
margit.huber@form-on.com

Sales Plywood

Martin Gottwald
Martin Gottwald
Business Developer

T: +49 351 21924256
M: +49 160 5524135
martin.gottwald@form-on.com
Christoph Kotrba
Christoph Kotrba
Business Developer

T: +43 7472 23153 3221
M: +43 664 8838 4303
christoph.kotrba@form-on.com

kurt schmidsberger
Kurt Schmidsberger
Business Developer

T: +43 7472 23153 3208
M: +43 664 8838 4338
kurt.schmidsberger@form-on.com

Marketing | Controlling

karin simonlechner
Karin Simonlechner
Marketing

T: +43 7472 605 2800
karin.simonlechner@form-on.com
Mitarbeiterin E-Business Maria Thir
Maria Thir
E-Business

T: +43 7472 23153 3223
maria.thir@form-on.com

Mitarbeiterin Controlling Elisabeth Schadenhofer
Elisabeth Schadenhofer
Controlling

T: +43 7472 23153 3212
elisabeth.schadenhofer@form-on.com

Form-on USA Corp (North & South America)

klaus haller
Klaus Haller
Sales

klaus.haller@form-on.com